O Nas

Trochę o nas

Jesteśmy parą najzwyczajniejszych w świecie ludzi, którym udaje się trochę popodróżować i tym właśnie podróżom poświęcamy tego bloga. Chcemy tym samym zrobić sobie wspaniałą pamiątkę. Listopad 2016 roku był dla nas przełomowy. Przeprowadziliśmy się wtedy z Wrocławia do Australii. Przez ponad rok mieszkaliśmy w Sydney, gdzie pracowaliśmy, uczyliśmy się, zwiedzaliśmy i poznawaliśmy ludzi. Szybko odkryliśmy, że Australia i okolice to region stworzony do podróżowania z nieograniczoną liczbą miejsc do zobaczenia. W styczniu 2018 rzuciliśmy nasze prace i rozpoczęliśmy podróż w której jesteśmy do dzisiaj. W planach mamy objechanie Australii dookoła z pomocą naszego busa przerobionego na mini-campera. Życie w podróży tak nam się spodobało, ze już planujemy kolejne wycieczki.

Trochę o niej

Cześć, mam na imię Ola. Pochodzę z małej miejscowości Bystrzyca Kłodzka w samym sercu Kotliny Kłodzkiej na Dolnym Śląsku. Do podróży od zawsze mnie ciągnęło, myślę że za sprawą moich dwóch starszych sióstr, które zwiedziły spory kawałek Europy autostopem. Po liceum wyjechałam na miesięczny wolontariat w Portugalii. Odbyłam też wiele mniejszych i większych podróży po Europie, m.in w 2012 roku wzięłam udział w Auto Stop Race z Wrocławia do Rzymu (wszystkim polecam wzięcie udziału w tym wydarzeniu!). Podczas naszej podróży po Australii jestem głównie pilotem, krawcową, DJem, wyszukuję nowe miejsca do zobaczenia i odpowiadam za znalezienie campingów.

Trochę o nim

Cześć, mam na imię Maciek. Mam 28 lat i jestem najstarszy z trójki braci. Dzieciństwo spędziłem w małej wiosce Stara Kamienica koło Jeleniej Góry otoczony kochającą rodziną. Od małego lubiłem dużo czytać i zadręczać ludzi tysiącem pytań w stylu „co by było gdyby…„. I tak mi już zostało do dzisiaj (biedna Ola). Moim hobby, sportem, sposobem myślenia i teraz już pracą jest programowanie. Przeszedłem przez parę małych i dużych firm, aby w końcu zacząć pracować na własną rękę, co doskonale wpisuje się w życie podróżnika. Zostałem cyfrowym nomadą. Podczas naszej podróży po Australii jestem głównie kierowcą, mechanikiem, elektrykiem i stolarzem.

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *