Dlaczego warto wypożyczyć “Mystery car”

Najtańszy dostępne auto.

Wybierając się do Ayers Rock od razu wiedzieliśmy, że nie będzie to tania wycieczka. Na etapie organizacji i planowania staraliśmy się więc jak najbardziej ograniczyć koszta. Kiedy przyszło do zarezerwowania samochodu zastanawialiśmy się tak naprawdę nad dwoma opcjami, albo najmniejszy samochód za $340 albo za $240 tajemniczy “Mystery Car” w wypożyczalni Hertz. W sumie to nie było się nad czym zastanawiać od razu wybraliśmy opcję tajemniczego samochodu. Polega ona na tym, że tak naprawdę do końca nie wiemy jaki samochód dostaniemy, może się trafić jakiś najgorszy którego nikt nie chciał, a może się także trafić całkiem fajny. W tym przypadku nie zależało nam na konkretnym modelu czy rozmiarze (w końcu to były tylko 3 dni i nie zamierzaliśmy nocować w samochodzie jak to było w przypadku innych wycieczek).

Kiedy dojechaliśmy na miejsce obsługująca nas Pani poinformowała nas, że trafił nam się bardzo dobry samochód. Kiedy wyszliśmy na parking okazało się, że trafił nam się nie tylko dobry samochód, ale najlepszy jaki stał na parkingu! (później się okazało także, że podczas całej wycieczki nie dostrzegliśmy żadnego lepszego). Mianowicie był to Audi Q7. Podejrzewamy, że opcja jego wypożyczenia była po prostu bardzo droga i nikt się na nią nie zdecydował, dlatego został nam przydzielony. Bardzo fajna sprawa. Jedynym minusem było to, że dużo palił, ale wygoda jeżdżenia nim przez 3 dni nam to zdecydowanie wynagrodziła.

Jeden komentarz

  1. Grażyna
    8 września 2018
    Odpowiedz

    Cieszę się,że w tych czasach młodzi ludzie nie boją się podejmować wyzwań. Macie większe szanse niż my. Życzę wspaniałych przygód i wrażeń!!!!!!!!!Uważajcie na siebie ! Szerokich i prostych dróg bez tych kamoli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *